Bel Ağrısı İçin Medikal, Sırt Ağrısı İçin Medikal Ürünler, Kosmodisk Classic Set Omurga Masörü, Faydaları, Kosmodisk Yararları, Kaç Para, Kaç TL, Fırsat, Nedir, Kosmodisk Resmi Satış Sitesi, Ücretsiz Kargo, Nevşehir, Edirne, Karaman, Tekirdağ, Bolu, Hatay,

Kosmodisk Set Faydaları:

Omurga İçin Olan Uzun Kısım ve Bel İçin Olan Kısa Kısım Olarak 2 Parçadan Oluşur. Geliştirilmiş Elastik Bağlantı Sistemi, Kolay Kullanım ve Konfor Sunar.

Kosmodisk Hipoalerjenik Malzemeden Yapılmıştır. Omurga Nodülleri, Omurganızı Doğal Bir Biçimde Sarar. Her Bir Nodül, Omurganızın Bir Boğumuna Denk Gelecek Şekilde Gün İçi Aktivitelerinizde Sırtınızı Destekler ve Akupunktur Tekniğine Benzer Akupresür (Accupressure) Tekniğiyle Sıkışan Kasları Rahatlamasına Yardımcı Olur.

Omurganızı Doğru Pozisyonda Tutmanız İçin , Bir Osteopratisyen Ya da Fizyoterapistin Parmakları Gibi İnce Bir Dokunuş ve Nazik Bir Baskıyla, Omurganız Boyunca Bir Destek ve Masaj Etkisi Sağlamaya Yardımcıdır.

Kosmodisk Online Satış

Kosmodisk 2 Li Set

Klinik Olarak Test Edilmiştir,

Sırt Ağrılarının Giderilmesine Yardımcı Olur,
Ozgun Sistemi Sayesinde Her Vücuda Kolayca Ayarlanabilir,

Kıyafetle Beraber Giyime Elverişlidir,


Omurga İçin Olan Uzun Kısım ve Bel İçin Olan Kısa Kısım Olarak 2 Parçadan Oluşur. Geliştirilmiş Elastik Bağlantı Sistemi, Kolay Kullanım ve Konfor Sunar.

Kosmodisk Hipoalerjenik malzemeden yapılmıştır. Omurga nodülleri, omurganızı doğal bir biçimde sarar. Her bir nodül, omurganızın bir boğumuna denk gelecek şekilde gün içi aktivitelerinizde sırtınızı destekler ve akupunktur tekniğine benzer akupresür(accupressure) tekniğiyle sıkışan kasları rahatlatır.

Omurganızı Doğru Pozisyonda Tutmanız İçin Bir Osteopratisyen ya da Fizyoterapistin Parmakları Gibi İnce Bir Dokunuş ve Nazik Bir Baskıyla, Omurganız Boyunca bir destek ve masaj etkisi sağlar. KOSMODISK masajının etkisi ile omurga ve çevresindeki kaslar ve kan dolaşımı harekete geçer. Geleneksel ve alternatif iyileştirme yöntemleriyle de birlikte ve başarıyla kullanılabilir.


Özgün Sistemi Sayesinde Her Vücuda Kolayca Ayarlanabilir,
Kıyafetle Beraber Giyime Elverişlidir,