ekli, Yorumları, Sinop, Trabzon, Ordu, Giresun, Kars, Ardahan,

Kosmodisk Kullanım

KULLANIMI VE FARKI

Kosmodisk Classic Omurga Masörü, Ağrı Her Geldiğinde Kullanılabilir.
Ancak Lütfen Bu Kullanım Talimatlarına Uyun. Kosmodisk'in 20 Gün Boyunca, Günde En Az 3 Saat Süreyle Kullanılması Önerilir.

NOT: Kosmodisk'i İlk Kez Kullanmaya Başladığınızda, Sırtınızda Veya Diğer Etki Alanlarında Sıcak ve Gıdıklayan Bir His Duyabilirsiniz. Bu Endişe Edilecek Bir Durum Değildir, Aksine İstenilen Durumlardan Biridir.

Ağrı Azaldığında Veya Dindiğinde, Kosmodisk'i Kullanmayı Bırakabilirsiniz.

Kosmodisk Set Fırsat Kampanya

Kosmodisk Nerede Satılır

BAKIM VE SAKLAMA

KOSMODİSK CLASSIC Omurga Veya Bel Masörlerinin Uzun Bir Süre Kullandıktan Sonra, ılık Su Ve Fırça İle Yıkayabilirsiniz.
Biyolojik Çözünürlüğe Sahip, Cildi Tahriş Etmeyen Sabun Kullanın. Kosmodisk'i Çamaşır Makinesinde Yıkamayınız. Kosmodisk, Kir Tozdan Korumak Amacıyla, Pamuklu Bir Torba İçinde Serin ve Kuru Bir Yerde Muhafaza Edin.

KOSMODISK'i KİMLER KULLANIR

Kosmodisk, Bayan Erkek, 18 Yaşın Uzerindeki Herkes Tarafından Kullanılabilir.
Kosmodisk Classic Omurga Masörü, Benzersiz Ayarlama Sistemi Sayesinde Her Bedene Göre Kolaylıkla Ayarlanabilir. Kosmodisk'i Özellikle, Sırt incinmelerine Veya Sırt Ağrısına maruz kalma riski taşıyan kişilere öneririz.

Örneğin; hamileler, profesyonel araç sürücüler, oturarak çalışanlar, işçiler, vb... Kosmodisk'in kullanımı oldukça pratiktir. Ayarlanması ve takılması kolaydır.

Kosmodisk üzerinizdeyken; çalışma, alışveriş, araç kullanma, egzersiz, dinlenme, seyahat, uyku gibi aktiviteler esnasında dahi rahatlamanın keyfini sürebilirisiniz.

KULLANIM TALİMATLARI
Kosmodisk, hafif giysilerin altından veya üzerinden takılabilir. Bununla birlikte en iyi etki, Kosmodisk cilde doğrudan temas ettiği zaman elde edilir. Kosmodisk'in yumrulu yüzeyi her zaman vücuda dönük olmalıdır.

Kosmodisk Classic Omurga Masörü:


1) Üstteki Lastikli Askıları Omuzlarınızdan Geçirin; Alttaki Lastikli Kayışı Belinize sarın ve tokayı kilitleyin.
2) Kosmodisk'i tam vücudunuza göre ayarlamak için, pensleri aşağı ve yukarı doğru çekerek lastikli kayışların konumunu düzeltin. Cosmodisc, gövdenizin orta bölümüne, boylu boyunca tam oturacaktır.
3) Kosmodisk'in üst tarafı, gövdenize değmeden boşta duruyorsa, tam olarak vücudunuza oturana kadar omuz askılarını uçlarından aşağı doğru çekin.

Rahatsızlık Hissetmemek İçin Askıları Çok Fazla Sıkmayınız.

NOT: Kosmodisk CLASSIC Omurga Masörü, Genel Vücut Ölçülerine Uygundur. Bununla Birlikte, Kuyruk Sokumu Kemiğinizden Daha Aşağı Sarkarsa, Uzun kalan Bölümü Kesebilirsiniz. Keserken, Her Seferinde Üçer Parçalık Omurlar Halinde Kesmelisiniz.

KOSMODISK CLASSIC BEL MASÖRÜ
1) Bu Ürünü, Omurlar Vücudunuza Dönük Olacak Şekilde, Rahat Ettiğiniz Pozisyonda Takabilirsiniz. Lastikli Kayışları Belinize Dolayın ve Tokayı Kilitleyin.
2) Kayış Belinize Bol Gelirse, Kayışı Çekerek Daraltın.